Skip to content
Skup 737 737 421 Złomowanie 737 737 422 Części 737 737 423

Auto szrot Warszawa

Złomowanie aut Warszawa

Auto szrot Warszawa to jedna z największych firm w centralnej Polsce zajmująca się kompleksowo złomowaniem samochodów na terenie miasta stołecznego Warszawy, jak i pozostałych miejscowości województwa mazowieckiego. Indywidualne podejście do Klienta, szybkość działania oraz w pełni legalna procedura autokasacji to znaki rozpoznawcze firmy. Jeśli posiadasz samochód, który nadaje się na szrot, zadzwoń do nas lub napisz i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów. Zajmujemy się skupem aut, złomowaniem pojazdów i szrotem w Warszawie i okolicach. Współpracujemy z licencjonowaną stacją demontażu pojazdów.

Złomujemy pojazdy każdego typu. Wydajemy wszystkie dokumenty.

Podobnie jak w przypadku auta nieprzerejestrowanego tak i w przypadku auta z wieloma umowami mogą wyniknąć pewne problemy przy zleceniu kasacji. Dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami a postaramy się Ci pomóc!

Jeżeli nie zdążyłeś przerejestrować pojazdu, a wymagana jest jego kasacja zadzwoń do nas a przyjrzymy się możliwym rozwiązaniom.

Auto złom Warszawa

Sprzedaj swój uszkodzony pojazd z korzyścią

Podejmując współpracę z naszą firmą traficie do grona tysięcy zadowolonych Klientów. Możecie być pewni, że Wasz samochód zostanie zezłomowany w pełni legalnie i otrzymacie Państwo wszystkie potrzebne dokumenty do jego wyrejestrowania w urzędzie.

Po drugie Auto Szrot Warszawa to firma dysponująca lawetami i holownikami. Niezależnie w jakiej lokalizacji jest teraz Wasz samochód. Jeśli nie nadaje się do dalszej jazdy, jest uszkodzony, po wypadku czy zniszczony, sami odbierzemy go z miejsca przez Ciebie wskazanego.

Płacimy gotówką

Płacimy za każdy przyjęty pojazd

Za każdy przyjęty pojazd płacimy. Jeśli Twój samochód jest uszkodzony, miał wypadek, nie nadaje się do użytku, a chcesz się go szybko pozbyć. Skontaktuj się z naszą firmą i wyceń swój pojazd. Odbierzemy do spod domu lub parkingu. 

Kontakt:

biuro@autocentrumwarszawa.pl