Skip to content
Skup 737 737 421 Złomowanie 737 737 422 Części 737 737 423

Skup aut Warszawa

Skup samochodów używanych, uszkodzonych i powypadkowych w Warszawie i całym województwie mazowieckim


TEL. 737 737 421

Skup samochodów osobowych

Skupujemy wszelkiego rodzaju auta osobowe: każda marka i model. Skorzystaj z darmowej wyceny.

skup samochodów uszkodzonych

Odkupimy od Ciebie auto w każdym stanie technicznym i wizualnym. Także rozbite i skorodowane.

Skup aut za gotówkę Warszawa

Za każdy pozostawiony u nas samochód, zapłacimy gotówką od ręki. Przelewy na życzenie.

Czy znasz sytuacje, w której Ty lub ktoś z Twojej rodziny czy znajomych posiada wysłużony samochód, który ma swoje wady, ale przy lekkim liftingu nada się jeszcze do jazdy, jednak nie jest już Wam potrzebny? Często myślimy, że wystawienie samochodu na portal ogłoszeniowy czy aukcyjny to pewny sukces. Byc może, jesli posiadamy w miarę nowy, zadbany i sprawny samochód. Jeśli jednak posiadamy kilkunastoleni egzemplarz, któremu do ideału daleko, możemy mieć pewien problem.

Nasz skup aut w Warszawie odpowiada na potrzeby Kierowców, którzy nie potrzebują już swojego auta,  nie chcą płacić za nie dalej składek OC. Nasz skup jest zainteresowany każdym modelem i marką, odbiera auta lawetą, a za samochody płaci gotówką od ręki.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami naszego autoskupu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Auto skup Warszawa

Dlaczego nasz skup jest warty polecenia?

auto złomowanie kasacja
Skupujemy wszystkie auta

Skupujemy wszystkie auta

Nasz skup aut jest zainteresowany praktycznie każdym samochodem. Niezależnie czy chodzi o samochód osobowy, ciężarowy czy dostawczy. Skupujemy też tzw. Angliki, z kierownicą po prawej stronie oraz samochody amerykańskie.

Skupujemy też auta uszkodzone

Skupujemy też auta uszkodzone

Posiadasz samochód, który nie nadaje się do dalszej jazdy i nikt nie chce go kupić? Trafiłeś idealnie, my jesteśmy zainteresowani takim samochodem.

Gótowka do ręki

Gótowka do ręki

Płacimy za każdy samochód gotówką. Pieniądze otrzymasz niezwłocznie w momencie podpisania umowy. Jeśli masz takie życzenie, możemy na miejscu dokonać przelewu.

Błyskawiczna transakcja

Błyskawiczna transakcja

Transakcji dokonujemy wręcz błyskawicznie. Czasami, w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie dokonać darmowej wyceny, umówić się na odbiór samochodu i załatwić wszelkie wątpliwości. Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta, jesteś w dobrym miejscu.

Skup samochodów za gotówkę Warszawa

Nasz skup aut samochodów Warszawa to idealne miejsce, aby sprzedać swój samochód szybko, bez zbędnych formalności, ale przede wszystkim bezpiecznie. Jesteśmy całkowicie legalnie działającą firmą w Warszawie i w całym województwie mazowieckim. Co nas wyróżnia? To, że dla nas najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech naszych Klientów, których staramy się obsługiwać błyskawicznie i bezproblemowo. Bardzo często transakcje dokonywane są w przeciągu 24 godzin od pierwszego kontaktu z naszym skupem.

Masz samochód, który zalega Ci w garażu czy na parkingu i chciałbyś się go pozbyć? Pod Twoim domem stoi pojazd, który nie nadaje się do dalszego użytkowania i zastanawiasz się co z nim zrobić? Nie masz czasu i ochoty na wystawianie ofert w internetowych portalach ogłoszeniowych? Sprzedaj nam swój samochód! Działamy szybko i sprawnie. Po samochód przyjeżdżamy swoją lawetą, a pieniądze wypłacamy od ręki. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Wybierz nasz skup samochodów używanych Warszawa.
Nasz skup aut za gotówkę w Warszawie cieszy się renomą wśród Klientów z Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej obsłudze Klientów cieszymy się dobrymi opiniami wśród kierowców.

Skup aut używanych w Warszawie | Także uszkodzone i powypadkowe

Bardzo wiele osób, zastanawiając się nad pozostawieniem samochodu w naszym skupie, pyta ile może dostać za swój pojazd To zależy od bardzo wielu czynników. Dla przykładu to, ile możesz dostać za swój samochód zależy m.in. od ogólnego stanu technicznego auta, przebiegu w kilometrach, rocznika pojazdu, stanu wizualnego, od marki i modelu auta.

Oczywiście, samochody, które mimo upływu lat są nadal sprawne i jeżdżą po polskich drogach będą warte więcej niż „trupy”, które od lat zalegają na placu lub parkingu. Niemniej, nasza firma płaci za każdy samochód gotówką, dlatego jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego auta, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Pamiętaj, że szybkość sprzedaży auta zależy również od Ciebie. W przesłanej wiadomości lub podczas rozmowy telefonicznej pamiętaj, aby podać wszystkie najważniejsze informacje takie jak:

  • rok produkcji samochodu
  • przebieg w kilometrach
  • rodzaj silnika
  • czy są jakiekolwiek uszkodzenia
  • czy samochód jest po wypadku, kolizji
  • stan wizualny, korozja itd.
  • kolor samochodu

Najlepiej by wysłać na maila lub mms’em dość dokładne zdjęcia, które pozwolą na naprawdę szybką wycenę. Nawet w kilkanaście godzin zaproponujemy Ci atrakcyjną kwotę, a jeśli zaakceptujesz warunki, niezwłocznie przyjedziemy po Twój samochód z gotówką.

Nasz auto skup, który prowadzimy w Warszawie, a także na terenie całego województwa mazowieckiego, wchodzi w skład uznanej i cieszącej się świetnymi opiniami Klientów grupy profesjonalistów. Dlatego możesz być pewny, że całą transakcja jest w pełni transparentna, legalna i zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

skup aut

Czym wyróżniamy się spośród konkurencji?

Tylko legalne i sprawdzone sposoby finalizacji transakcji

Tak jak wspomnieliśmy, należymy do ogólnopolskiej grupy specjalistów w motoryzacji. Do grupy należą tylko sprawdzone i godne polecenia firmy, cieszące się dobrymi opiniami Klientów w całym kraju.

Transparentność naszej firmy i działań

Twoja obecność na każdym etapie załatwiania formalności dowodzi, że jestesmy transparentni i otwarci na wszelkie sugesie i propozycje naszych Klientów.

Skup aut za gotówkę

Płacimy gotówką przy podpisaniu dokumentów. Niektóre skupy zwlekają z płatnością, albo umawiają się na terminowy przelew. Często kończy się to oszustwami i usiłowaniem nieuczciwej negocjacji ceny.

Po samochód przyjeżdżamy lawetą

Nie musisz martwić się o dostarczenie samochodu do Warszawy. Jesli Twoje auto jest unieruchomione, albo mieszkasz za miastem, nie ma dla nas żadnego problemu. Przyjedziemy lawetą po Twoje auto w każdej miejscowości województwa mazowieckiego, a także innych miejscowości do ok. 100 km od stolicy.

Czego możesz spodziewać się po naszym warszawskim skupie aut?

Od kilkunastu lat w pewien sposób uszczęśliwiamy Kierowców na polskich drogach. W jaki sposób? Ano odkupujemy od nich za gotówkę samochody, które się im już nie przysłużą. Działamy nie tylko w Warszawie, ale także wszystkich okolicznych miejscowościach, tj. Legionowo, Piaseczno, Otwock, Wołomin czy Ząbki. Stając naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, jesteśmy w stanie przyjechać i odebrać auto z wyznaczonego miejsca.

Mamy pełną świadomość, że tylko uczciwość, praca u podstaw i pełna fachowość może sprawić, że nasi Klienci będą w pełni usatysfakcjonowani. Dlatego też każde nowe wyzwanie jest dla nas doświadczeniem, które ma procentować w przyszłości. Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu? Portal ogłoszeniowy może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. My będziemy na 100% zainteresowani Twoim samochodem, a na dodatek zapłacimy Ci gotówką.

Skupujemy wszystkiego rodzaju auta: lekko uszkodzone, nienadające się do jazdy, angliki, auta amerykańskie i wiele, wiele innych. Realizujemy nawet najtrudniejsze zadania, a samochody odbieramy własną lawetą wraz z wykwalifikowanym pracownikiem. 

Kupimy każde auto w województwie mazowieckim

Rzetelność i uczciwość to podstawa w naszej pracy. Dokonując transakcji w skupie samochodów używanych z Warszawy masz pewność, że wszystko przebiegnie szybko i sprawnie. Boisz się wypełniania sterty papierów? A potem jeszcze oczekiwanie na przelew bankowy. My wszystkie transakcje załatwiamy od ręki! Wiemy, że czas ma dla każdego duże znaczenie, dlatego płacimy gotówką za kupione samochody.

Od samego początku naszej działalności postawiliśmy na rozwój. Zależy nam na tym, aby nasz skup samochodów za gotówkę Warszawa był konkurencyjny na tym wymagającym rynku. Przez lata istnienia skupu dokonaliśmy setek transakcji nie tylko z mieszkańcami Warszawy, ale i całego województwa mazowieckiego. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, jest fakt, że często Klienci wracają do nas lub polecają nas swoim znajomym czy rodzinie.

auto złomowanie kasacja