Skip to content
Skup 737 737 421 Złomowanie 737 737 422 Części 737 737 423

Auto kasacja Żyrardów

auto złomowanie kasacja

Złomowanie aut Żyrardów

Kasacja aut Żyrardów
 

Świadczymy usługi autokasacji i złomowania aut w Żyrardowie. Jeśli Twoje auto nawaliło, nie nadaje się do jazdy, rdzewieje pod domem i zajmuje podjazd i cenne miejsce parkingowe zadzwoń do Autokasacja Żyrardów. Zabierzemy Twoje auto w dogodnym dla Ciebie czasie.  Od ręki otrzymasz gotówkę i dokumenty do wydziału komunikacji. Mamy najlepsze i najwyższe ceny skupu. Profesjonalna obsługa w zakresie złomowania samochodów, profesjonalny transport wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, umiejętnościom i sprzętowi, którym dysponujemy działamy sprawnie i bez zbędnych formalności. Jeśli posiadasz samochód, który nie nadaje się już do dalszej jazdy, a chcesz za niego otrzymać gotówkę i legalnie wyrejestrować z urzędu, tym samym nie narażając się na kary czy dalsze opłaty, zadzwoń do nas już teraz!

Nie tylko złomowanie ale i pomoc drogowa

Prócz złomowania zajmujemy się również tematem pomocy drogowej. Więc jeśli spotka cię na drodze problem z twoim autem możesz do nas zadzwonić. Pomożemy zarówno w wypadku jak i również podczas unieruchomienia twojego auta. Dysponujemy niezawodnym taborem auto lawet więc zjawimy się na miejscu zdarzenia w kilka chwil. Udzielimy pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mobilnego mechanika. Nasza firma działa w następujących miejscowościach:

 

Autokasacja auta. Potrzebna pomoc ? Zadzwoń

Autokasacja Żyrardów  737 737 421

 

 

Jak to działa

Krok 1.

Masz auto które wymaga złomowania. Zalega na podwórku i masz już go dość.

Krok 2.

Profesjonalna pomoc Zadzwoń na numer +48 737 737 421

Krok 3.

Odbierzemy auto we wskazanym terminie i miejscu.

Krok 4.

Uzyskasz dokumenty potwierdzające przekazanie auta do kasacji
auto złomowanie kasacja

Autozłomowanie Żyrardów

Profesjonalna autokasacja aut Żyrardów. Szybko i profesjonalnie pozbędziemy cię problemu.

Przygotuj wymagane dokumenty:

  • dowód osobisty lub upoważnienie do przeprowadzenia kasacji auta
  • dowód rejestracyjny
  • kartę pojazdu (jeśli była wydana)

Przeprowadzamy zgodną z prawem i legalną autokasację samochodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, dokonujemy szybkiej diagnozy stanu auta.  Wypłacamy gotówkę od ręki.

Przekazujemy po przyjęciu auta do kasacji dokumenty:

  • zaświadczenie o przyjęciu auta do stacji złomowania i demontażu aut
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych
  • unieważnienie karty pojazdu ( jeśli była wydana)

W sytuacji gdy otrzymają Państwo dokumenty możliwe jest wyrejestrowanie auta z ewidencji pojazdów w wydziale komunikacji i kontakt z firmą ubezpieczeniową w celu zwrotu nadwyżki z OC  zezłomowanego pojazdu. 

Współpracujemy również z firmą świadczącą usługi pomoc drogowa . Więcej jeśli potrzebujesz holowania kliknij w link po więcej informacji.

Zapraszamy do współpracy.